Sprzedaż i montaż szyb samochodowych na terenie Krakowa - Auto szyby Kraków

662 772 780
788 302 670
| al. 29 Listpopada 178
| ul. Kosynierów 23
Przejdź do treści

Menu główne:

  Sprzedaż, montaż, naprawa, klejenie Szyby samochodowych Kraków
1. Wymiana szyb:
 
Zajmujemy się kompleksową wymianą szyb samochodowych w samochodach osobowych, dostawczych, ciężarowych jak i również w maszynach budowlanych i ciągnikach rolniczych.
 
2. Naprawa odprysków:
 
Świadczymy usługi z zakresu naprawy drobnych pęknięć i odprysków  powstałych w wyniku uderzeń kamienia. Skutecznie naprawiamy odpryski wielkości do dwóch złotych.

3.Sprzedaż szyb:
 
Prowadzimy ciągłą sprzedaż nowych i używanych szyb do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, ciągników rolniczych i maszyn budowlanych.
 
4. Kalibracja kamer:
 
Posiadamy profesjonalny sprzęt marki Hella - Gutman oraz używany w fabrykach samochodowych i ASO do kalibracji kamer systemów wspomagających kierowce ADAS. Zaawansowane systemy wspomagania kierowcy ADAS działaja poprzez kamery zamontowane na środku przedniej szyby samochodu. Kamery te są odpowiednie za prawidłowe działanie adaptacyjnych świateł drogowych, wykrywanie bliskości innych obiektów- w tym pieszych oraz prawidłowe utrzymanie toru jazdy samochodu poprzez wykrywanie lini wyznaczających pas ruchu. Brak wykonania tej czynności po wymianie szyby czołowej może wpływać negatywnie na działanie systemów bezpieczeństwa a nawet doprowadzić do wypadku.

5. Dorabianie szyb płaskich:
 
Na podstawie wymiarów bądź szablonu dorabiamy szyby płaskie do wszelkich maszyn , urządzeń i pojazdów.
 
6. Polerowanie reflektorów:
 
Zajmujemy się profesjonalnym polerowaniem reflektorów.
 
Jeśli posiadasz żółty nalot na szkle reflektora i twoje światła nie dają efektywnego światła bądź twoje auto nie przeszło przeglądu z powodu złego stanu reflektorów to zapraszamy do nas, zajmiemy się tym!!!!
Copyright © 2024 TOP GLASS
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego