Oferujemy polerowanie reflektorów Kraków - Auto szyby Kraków

+48 662 772 780
+48 788 302 670
| al. 29 Listpopada 178
| ul. Kosynierów 23
Przejdź do treści

Menu główne:

  Polerowanie reflektorów
Zajmujemy się profesjonalnym polerowaniem reflektorów. Jeśli posiadasz żółty nalot na szkle reflektora i twoje światła nie dają efektywnego światła bądź twoje auto nie przeszło przeglądu z powodu złego stanu reflektorów to zapraszamy do nas, zajmiemy się tym.

Jednymi z najczęściej pomijanymi przez kierowców częściami auta są reflektory. A to duży błąd. Wszak od ich stanu w dużym stopniu zależy widoczność na drodze. Jeśli światła w aucie nie dają po zmierzchu tyle światła co dawniej, jeśli mimo wymiany żarówek widok drogi przed maską nie jest dla Ciebie satysfakcjonujący oznacza to, że czas na regenerację reflektorów. Jeśli Kraków jest miastem, które często odwiedzasz, to zapraszamy do naszej firmy na profesjonalną regeneracje reflektorów.
Co powoduje, że reflektory ulegają zużyciu?

W trakcie eksploatacji auta reflektory z biegiem czasu zużywają się. Klosze reflektorów ulegają zużyciu przez wiele czynników. Każde zabrudzenie, piasek, pył, kurz, sól na drogach w czasie zimy, promieniowanie słoneczne, osiadający kurz, powoduje stopniowe ich matowienie. Kolejnym czynnikiem wpływającym na żywotność reflektorów są szczotki w myjniach automatycznych. Uderzające drobne kamyczki powodują powstawanie rys na powierzchni klosza. Wszystko to w efekcie prowadzi do powolnego matowienia  i zmniejszonej skuteczności w użytkowaniu.
Ile kosztuje regeneracja reflektorów w Krakowie?

Cena zabiegu zależy od tego jakie czynności musimy wykonać aby przywrócić reflektor do czasów świetności. Zdarza się, że istnieje konieczność rozklejenia lampy i wymiany np. zużytego odbłyśnika. Zabieg taki wymaga sporo precyzji i uwagi aby nie uszkodzić delikatnych elementów lampy. Gwarantujemy pełen profesjonalizm. Zapraszamy !
Copyright © 2023 TOP GLASS
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego