Wymiana oraz sprzedaż olejów i filtrów - Auto szyby Kraków

Przejdź do treści

Menu główne:

  Oleje i filtry, wymiana oleju Kraków

Zajmujemy się również sprzedażą i wymianą olejów i filtrów.
Posiadamy oleje i filtry wszystkich marek.
Działamy szybko, solidnie i fachowo.
Firma TOP GLASS to nie tylko szyby samochodowe! Zajmujemy się również sprzedażą oraz wymianą olejów i filtrów. Dzięki naszemu doświadczeniu w zakresie usług pełnionych dla klienta indywidualnego i biznesowego, profesjonalnie dopasujemy odpowiedni produkt do Twojego auta. W asortymencie posiadamy oleje i filtry wszystkich marek. Możesz liczyć na fachowe doradztwo lub solidną wymianę w krótkim czasie. 

Oleje samochodowe

Olej silnikowy jest bardzo ważny dla prawidłowej pracy silnika samochodu. Zapewnia funkcjonowanie jego elementów, redukuje tarcia, reguluje temperaturę i wspiera długotrwałe działanie. Powinien być wymieniany co najmniej raz w roku, jeśli jednak intensywniej eksploatujesz auto, może być konieczna częstsza wymiana. Jeśli masz co do tego wątpliwości, skontaktuj się z nami. Ustalimy to i dobierzemy odpowiedni olej - nie musisz się na tym znać.

Filtry samochodowe

Filtr - choć pozornie prosty - jest skomplikowanym elementem, odpowiedzialnym za sprawne działanie samochodu oraz zachowanie komfortu jazdy. Tanie zamienniki markowych filtrów mogą być nawet o połowę cieńsze, jednak dowiesz się tego dopiero po rozebraniu filtra. Z naszą pomocą obejdzie się bez takich czynności. Możesz liczyć na wysoką jakość filtrów, nawet jeśli zaproponujemy Ci ekonomiczny odpowiednik. Jedne z najważniejszych filtrów, które należy regularnie wymieniać to: filtr paliwa, oleju i kabinowy.

Zapraszamy do TOP GLASS!

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo i sprawność Twojego samochodu. Postaw na kilkunastoletnie doświadczenie, wysokiej jakości narzędzia i świetne produkty. Działamy szybko, solidnie i fachowo. Czekamy na Ciebie w Krakowie!
Copyright © 2016 TOP GLASS
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego