Naprawa odprysków Kraków - Auto szyby

+48 662 772 780
+48 788 302 670
| al. 29 Listpopada 178
| ul. Kosynierów 23
Przejdź do treści

Menu główne:

  Naprawa odprysków Kraków
Świadczymy usługi z zakresu naprawy drobnych pęknięć i odprysków  powstałych w wyniku uderzeń kamienia. Skutecznie naprawiamy odpryski wielkości do dwóch złotych.

Nawet najdrobniejsze uszkodzenia powłoki lakierniczej lub szyby samochodowej stanowią dla każdego właściciela powód do zmartwień. Zwłaszcza, że w przyszłości mogą się okazać zarzewiem poważniejszych uszkodzeń.

Względy estetyczne kontra poważne konsekwencje

Drobne odpryski na karoserii lub szybie najczęściej powstają na skutek uderzenia kamykiem lub innym twardym przedmiotem, których jest pełno na Krakowskich drogach. Niestety żaden właściciel nie jest w stanie uchronić swojego samochodu przed niespodziewanym zajściem, którego konsekwencje mogą być znacznie poważniejsze niż tylko nieestetyczny wygląd. Bowiem odsłonięty fragment karoserii jest w większym stopniu narażony na działanie warunków atmosferycznych, które trwale mogą uszkodzić blachę samochodu. Z kolei nawet niewielki odprysk na szybie stanowi poważne uszkodzenie całej tafli, która może pęknąć w każdej chwili. Ponadto zgodnie z przepisami ruchu drogowego, na kierowcę, którego samochód ma pękniętą szybę, funkcjonariusz policji może nałożyć mandat a nawet zatrzymać dowód rejestracyjny. Dlatego tak ważne jest zabezpieczenie uszkodzonych elementów.

Kraków - naprawa odprysków

W sytuacji gdy nasz samochód szpecą odpryski i drobne rysy a wymiana szyby czy malowanie całego samochodu nie wchodzi w grę, warto skorzystać z oferty firmy, która specjalizuje się w naprawie nawet najmniejszych uszkodzeń. Fachowa pomoc i kompleksowa obsługa firmy o ugruntowanej pozycji na rynku motoryzacyjnym pozwolą nam zaoszczędzić zarówno czas jak i pieniądze.
Copyright © 2023 TOP GLASS
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego